Rubriky
Web

E-shopy s nábytkem. Na které spoléhat, a kde raději nenakupovat?

Pamatujete ty časy, kdy jste museli pro nábytek na prodejnu, pak jej dostat do auta, a sami si jej odvézt? Samozřejmě se zde nabízela služba dovozu až domů, která však byla drahá, a málokdo byl ochotný jí využít. V dnešní době však nábytek objednáte z internetu stejně snadno, jako třeba knihu, mnohdy je doručení zdarma, a můžete si připlatit i za montáž. Ne všechny e-shopy však nabízejí kvalitní nábytek, a někdy se stane, že ten neuvěřitelně levný stůl, který jste si objednali, těžce neodpovídá fotografii, parametrům, či je celý otlučený. Na kterých webových stránkách nábytek objednávat, a kde naopak ne?

obývací pokoj

EXPEDO (ANO)

Že jste o tomto internetovém obchodě ještě neslyšeli? Expedo nábytek se rozhodně řadí mezi ty, kde se nákup nábytku vyplatí. Kromě velikého výběru krásného a kvalitního nábytku, vás možná zaujmou skvělé ceny. Čalouněnou postel (s roštem i matrací) zde zakoupíte již okolo 3000Kč, manželskou s úložným prostorem a kompletním vybavením pak již okolo 10 000Kč, což je na tuto dobu skvělá cena. Jejich nábytek je kvalitní, a snadno se skládá, tudíž se nemusíte děsit, že to sami nezvládnete. Dále pak na svůj nábytek nabízejí dopravu zdarma, kterou si sami zajišťují, a tak nábytek skladem můžete mít doma už během pár dní. Mezi jejich přednosti patří i skvělá komunikace, ochota řidičů, a možnost volby termínu doručení. 

nákup na internetu

ASKO NÁBYTEK (MOŽNÁ)

Co se slavného řetězce ASKO týče, je to na pováženou. Pokud máte štěstí, dorazí vám domů doopravdy to, co jste si objednali. Často se však stává, že vám části nábytku dorazí jiné, či vůbec žádné, a vyřízení reklamace zabere dlouhou dobu, načež s vámi obchod nebude příliš ochotně komunikovat. Po vyřízení reklamace pak možná dostanete poukaz na slevu při dalším nákupu, po této zkušenosti však možná už o žádný další nákup stát nebudete. Nicméně pravdou je, že se to nestává po každé, a s troškou štěstí se nákup podaří hned na poprvé. Co se pak výběru týče, ten je rozhodně veliký, a ceny by se daly označit jako běžné. Celočalouněná postel pro dva s úložným prostorem pak vychází okolo 20 – 30 000Kč.

HELCEL NÁBYTEK (NE)

Méně známou firmou v oblasti prodeje nábytku je pak firma Helcel, která nabízí nábytek za celkem nízké ceny. Celočalouněnou postel pro dva, s úložným prostorem, zde koupíte už od 16 000Kč, což je sice dražší než v Expedu, avšak levnější než v Asku. Abyste však dosáhli na dopravu zdarma, musíte nakoupit za alespoň 30 000Kč. Brzy po doručení však zjistíte, že jste koupili klasický Polský výrobek, který jiné weby nabízejí levněji. Často se však stává, že doručí špatné zboží, či jeho část, a zákaznický servis s vámi nebudete jednat tak, jak byste možná doufali. Rovněž můžete očekávat nepříjemné a neochotné řidiče, a dlouhou dobu dodání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup