Rubriky
Nakupování

Tažné zařízení na vozy Fabia.

Pan Ryšavý je vášnivý chatař a rybář. Paní Ryšavá je už méně nadšená, ale protože má svého muže ráda, jezdí s ním na chatu. Pan Ryšavý vlastně sedí u řeky a paní Ryšavá jakožto osoba společenská, obchází sousedky chatařky a klábosí a klábosí. Každý si přijde na své, mlčoun mlčí a štěbetalka štěbetá. Jenže paní Ryšavá je nepřetržitě informovaná o všech novinkách a vychytávkách na okolních chatách. Přítelkyně se chlubí, jak ten, či onen něco zvelebil a paní Ryšavou berou vzteky na jejího mlčouna.

tažné zařízení

Mlčoun Ryšavý sedí u vody a štěbetalka má pocit, že jí chata spadne na hlavu. A tak pan Ryšavý napřed tráví u vody stále více času, ale protože ani to, není východisko a opravdu by o svoji štěbetalku nerad přišel, protože je to jinak výborná hospodyně a kuchařka, tak se prostě zmuží a dá si závazek, že taky s tou chátrající chatou něco udělá. Na práci někoho zaplatí, ale materiál si opatří sám, pracuje ve stavebninách a má slevu, je škoda ji nevyužít. Hned zjara se pustil do díla. Naložil do kufru cihly, auto trochu kleslo, tak raději začal nakládat i na zadní sedačky. Aby to rozložení bylo stejnoměrné, naskládal materiál ještě dopředu pod nohy své milé štěbetalky. Paní Ryšavá se obrnila s tím, že prostě i ona musí vydržet nějaké ústrky, když už se její mlčoun pustil do rekonstrukce. Jenže než byla i s nákladem přepravena k chatě, s koleny u brady a křečemi v lýtkách, hodně se přemáhala, aby nezačala klít. Při další cestě se přepravovaly latě, pak zase jiný materiál, až došlo na písek.

tažné zařízení fabia

Paní Ryšavá, která také moc ráda vařila i jedla, se už těšila jaká výborná jídla na chatě připraví, když její muž se tak tuží a místo lelkování u ryb pracuje, ale v momentě, kdy otevřela kufr a chtěla se chopit tašky s nákupem ji obešly pouze mrákoty a přešla do nahromaděného hysterického projevu, který vyprovokovala nákupní taška kompletně zasypaná a prosypaná pískem. Pan Ryšavý, v obavách, že snad nadobro přijde o svoji milovanou štěbetalku, neváhal a ihned jel napravit napáchané škody. Nejenže nakoupil znova potraviny zničené pískem, ale zároveň koupil od firmy Amsa tažné zařízení Fabia Amsa. Vozík už mu půjčí švagr, stejně mu stojí léta na zahradě a nepoužívá ho. Za klid v rodině mu tato investice rozhodně stojí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup