Rubriky
Nakupování

Krásné sklenice a hrnečky

Jsem opravdu veliká milovnice kávy, takže taky chci, aby moje hrníčky na kávu nějak vypadaly. A taky mám opravdu krásné skleničky, ve kterých se káva opravdu skvěle pije. A vy si možná říkáte, že je snad úplně jedno, v čem je káva nalitá, protože káva bude chutnat vždycky stejně, ať už je nalitá v čemkoliv. No, to sice máte pravdu, ale věřte mi, že když piji kávu v nějakém krásném hrnečku anebo luxusní skleničce, tak se mi to jenom lépe vychutnává. Takže opravdu nejraději si kávu dopřávám někde venku, když je teplo a když je léto. Vezmu si horkou kávu v nějakém designovém hrnečku anebo skleničce a vychutnám si kávu někde venku na terase nebo pod stromem.

Kávu piji denně.

A pokud i vy sháníte nějaké krásné skleničky na kávu nebo taky čaje, tak se podívejte na webové stránky sklenenyshop.cz, kde najdete opravdu krásné sklenice na kávu s uchem. Je opravdu mnoho lidí, kteří dávají přednost sklenici na kávu s uchem, než kdyby sklenice na kávu neměla ucha. Abych se přiznala, tak mně osobně to je jedno, ale mám doma obě dvě varianty. Taky mám doma sklenice na kávu s uchem. Ale taky mám sklenice na kávu bez ucha, což mi vůbec nevadí. Obě dvě sklenice jsem koupila na webovém zmíněném e-shopu, kde mají opravdu krásné věci, které se dají použít jak na kávu, tak taky na kapučíno anebo latté.

Kávu přímo miluji.

Pokud i vy jste velcí milovníci kávy, tak jistě mi dáte za pravdu, že každý potřebuje mít doma opravdu krásné designové sklenice na kávu anebo hrnečky, ze kterých se bude pít káva jedna báseň. A taky jistě tím potěšíte návštěvu, když jim do těchto krásných skleniček na kávu s uchem nalijete lahodnou kávu. Takže věřte, že sklenice na kávu s uchem https://www.sklenenyshop.cz/sklenice-na-kavu-a-caj/ se vám vyplatí, když je doma budete mít. Já s tím mám taky dobré zkušenosti, ucho u skleničky se lépe drží než sklenka bez ucha. Takže sklenice na kávu s uchem si jistě pořiďte.

Rubriky
Nakupování

Zeolit je pomocník při filtrování bazénů

Zakoupíte-li kulatý zahradní nadzemní bazén o průměru necelé čtyři metry, nebude to pravděpodobně tak vysoká investice, že by vás to finančně zruinovalo. I se základním příslušenstvím, tedy zejména s pískovou filtrací, se můžete vejít do sedmi až devíti tisíc korun. Bazén vzápětí umístíte na předem připravený rovný terén, nejlépe na geotextilní podložku, začnete jej plnit vodou a o něco později uvedete do provozu i filtrační okruh. Ten sestává z výkonného čerpadla a z filtračního boxu, v němž se nachází filtrační médium.

milenci v bazénu

Jak už bylo uvedeno, jde o pískovou filtraci, tedy v tomto případě křemičitý písek do filtrace, například v obvyklé zrnitosti mezi 0,6 a 1,2 mm. Čerpadlo prožene vodu skrze filtrační buben a nečistoty se budou zachytávat mezi ostrými hranami jednotlivých zrnek.

Na tomto základním principu pracují všechny pískové filtrace, ovšem je tu jistá možnost vyměnit filtrační písek za jiné, a možná že i lepší médium. Posuďte sami:

Zeolit

Zeolit je nerost vulkanického původu, který vyniká několika zvláštnostmi: Za prvé – uvnitř minerálu se nachází soustava navzájem propojených velmi drobných chodbiček, v nichž se mohou zachytávat další nečistoty, čímž se ještě zvýší filtrační schopnost. Zeolit je možné rozdrtit do stejně velkých zrnek, jako je tomu u křemičitého písku, takže tu máme v podstatě další filtrační alternativu.

plavkyně v bazénu

Za druhé – zeolit má schopnost zachytávat z ovzduší nebo z vody některé nečistoty, zejména čpavek, a to je právě v bazénech docela užitečná věc. Čpavek neboli amoniak se do vody dostane zejména s naším potem, jehož je součástí, neznamená to tedy, že se v bazénu vyskytuje jen tehdy, pokud se do něj někdo vymočí, zejména malé děti.

Zeolit má schopnost navázaný čpavek vyměnit za některé naopak prospěšné ionty minerálních prvků, takže tím vodu ještě obohacuje. Všechny tyto vlastnosti jsou zároveň dostupné za cenu přibližně shodnou s křemičitým pískem.

Rubriky
Nakupování

Jaký máme kočárek?

Jistě jste už někdy zažily případ, kdy jste potřebovali kočárek. Ano, například na své dítě. Já si taky moc dobře pamatuji tu situaci, kdy jsme potřebovala kočárek. Ani si nedokážete představit tu velkou radost a štěstí, když jsem se dozvěděla, že jsme těhotná. Opravdu všem přeji zažít to velké štěstí, které jsem pociťovala, když mi lékař řekl, že jsme těhotná už skoro dva měsíce. Byla jsem v sedmém nebi a už jsem se těšila, až budu své dítě vozit v kočárku. A tak pak nastalo velké chystání se na nového člena rodiny. Vím, že se nemá nic dělat předčasně a uspěchaně, prý to nenosí štěstí. Jenomže já naštěstí nejsem vůbec pověrčivá, takže jsme se těšila z toho, že si nakupuji kojenecké zboží, které budu jistě potřebovat. A to včetně kočárku. Chtěla jsem nějaký krásný a neokoukaný kočárek, který mi bude dělat parádu a dítě se v něm bude cítit velmi komfortně.

Mám ráda praktické kočárky.

A jak jste se chystali vy, když jste se dozvěděli, že budete mít dítě? Kupovali jste pak všechno hned nebo jste to nechali na poslední chvíli, Každý to má totiž úplně jinak. Ale já se tomu nedivím, každý člověk je odlišný a je to jasné a já to respektuji. Nicméně ale záleží hlavně na tom, aby všechno bylo kvalitní a zdravotně nezávadné, aby se tam dítě cítilo v bezpečí.

Děti jsou náš poklad.

Taky je ale mnoho žen, které chtějí opravdu krásný a designový kočárek. taky jsou kočárky, které stojí například desetitisíce korun anebo taky jsou kočárky, které koupíte za pár stovek z druhé ruky. Ani na jedné variantě nevidím samozřejmě nic špatného. Tohle opravdu záleží na rodičích, co pro své dítě chtějí. Ale já si třeba myslím, že dítě nevnímá, jestli má kočárek za dvacet tisíc korun nebo za dva tisíce. Nebo co si o tom myslíte vy? Podle mě zase tak na ceně nezáleží, než jako na kvalitě a pohodlí kočárku. Taky záleží na tom, kam budete s kočárkem jezdit. Jestli jen do města nebo i do přírody.

Rubriky
Nakupování

S tenisem může začít každý

Oblíbená hra

Na sportovních kanálech ji můžete vidět velmi často, protože ve světě je velmi rozšířená a oblíbená. Jak jistě víte, tak na největších soutěžích se točí velké peníze, ale samozřejmě dostat se na ně není nic jednoduchého. Pravidla hry nejsou nijak složitá, ovšem umět dobře hrát a přemýšlet už tak snadné není. Rozhodně to není hra pouze pro profesionály, protože ji můžeme hrát jen tak pro zábavu s přáteli či dětmi.

hráč tenisu

Samozřejmě základem je mít k tomu vhodnou plochu, přičemž hřiště musí mít správný povrch a rozměry. Třeba přes internet si můžete najít, kde se ve vašem okolí kurty nachází. Provozovatel většinou na svých stránkách mívá vyvěšeny hodiny, kdy si můžeme kurz pronajmout, za kolik a třeba i pravidla. Jestliže se tomuto sportu chcete aktivně věnovat, tak je výhodné začít již od nízkého věku a mít dobrého trenéra. Takový koníček něco stojí, ale pokud na něj chodíme rádi a baví nás, tak není co řešit. Postupem času se budeme stále zlepšovat a dosahovat vyšších sportovních výsledků.

Vybavení

Začít můžeme u oblečení, protože zejména přes léto jsou teploty dost vysoké, takže se při hraní pořádně zapotíme. Proto je vhodné mít na hraní vhodné oblečení, ve kterém se budeme cítit dobře a jakmile pojedeme domů, tak se převlečeme do svého běžného. Takové tenisové kraťasy mívají velké kapsy, aby se do nich vlezli míčky. Oblečení je potřeba doplnit i o dobré boty. Avšak nejdůležitějším předmětem je tenisová raketa.

rakety s míčky

S ní totiž během celé hry pracujeme, takže má velký vliv na naše výsledky. Prodávají se různé provedení, aby si každý mohl vybrat takový produkt, s kterým se mu bude dobře hrát. Pro začátečníky je lepši větší provedení, ale profesionálové využívají menší, které zajistí lepši přesnost a sílu. Příkladem je tenisová raketa Babolat Sportoaza.cz. Ta se právě zaměřuje na přesnost i při větší vzdálenosti. I přes její dobré vlastnosti se prodává za dobrou cenu, takže to může být sportovní vybavení přesně pro Vás.

Rubriky
Nakupování

Kvalitní marmeláda plná ovoce a navíc bez cukru? U nás!

Marmelády jsou velmi oblíbenou součástí naší kuchyně. Jsou skvělé s pečivem, a to v kteroukoliv denní dobu. Je to oblíbené jídlo k snídani, k svačině i večeři. Lahodná pomazánka plná ovoce se stala součástí našich domovů již před mnohými https://www.databazeknih.cz/knihy/mnozi-nedoleteli-32177 desetiletími. Konzervace ovoce v podobě marmelád je stará skoro jako lidstvo samo. S mnohými příchutěmi si pojíme příjemně strávené okamžiky u našich babiček, protože babičky měly vždycky nějakou marmeládu nachystanou.

V naší nabídce je mnoho skvělých marmelád, od těch které známe, jako je jahoda nebo malina, přes neobvyklé příchutě. A v neposlední řadě u nás má své čestné místo marmeláda bez cukru. Tu ocení zejména ti, kteří nemohou nebo nechtějí jíst více cukru, než je potřeba.

oranžová marmeláda

Naše marmelády obsahují jen cukry přirozeně se vyskytující v ovoci. Není v nich nic navíc, takže ucítíte pravou chuť ovoce. A ovocem my rozhodně nešetříme. Chcete ochutnat něco neobvyklého? Vyzkoušejte agónii, nebo třeba rakytník s hruškou. Určitě si u nás najdete svou stálici.

Naše produkty jsou BIO, můžete je tedy bez obav dát i svým dětem. Jemně sladká marmeláda potěší každého, protože s každým soustem vám bude připadat, že jíte ovoce po hrstech. A která jiná marmeláda vám toto umožní?

jahodová marmeláda

Naše marmelády jsou oblíbené i u diabetiků, protože trošku té naší si dát můžou. Mohl by to být tedy skvělý dárek pro někoho, kdo má rád sladké, ale kvůli cukrovce si ho dávat nemůže.
Marmelády se používají i v kuchyni, na slepování cukroví, nebo třeba do omáček. Dají se použít do různých moučníků, a chutnají i jen tak na lžičce. Než každý má totiž prostor a možnosti, jak si vyrobit svoji vlastní marmeládu, a ty naše chutnají, jako byste se ji uvařili sami. Dopřejte si kvalitní, přirozeně sladkou marmeládu plnou šťavnatého ovoce, a na ty ze supermarketu už si ani nevzpomenete, za to vám ručíme.

Rubriky
Nakupování

Laser game vás v momentě dostane

S narůstajícím věkem dochází také k narůstání počtu starostí či povinností na našem každodenním harmonogramu, a tudíž nikomu z nás jistě není cizí nepříjemný pocit, že stále jen něco musíme, nestíháme a mezi tím vším se nám jen málokdy naskytne dobrá zábava. Vystihuje-li vás tedy tento popis více než výstižně, pak se k tomu určitě také váže snaha o nalezení skvělého pobavení. Když už ve svém diáři najdete volnou chvíli, kterou byste chtěli sdílet se svými blízkými nebo s nejlepšími přáteli, snažíte se ji strávit aktivitou, která vás všechny naprosto pohltí, pobaví, a dokonce naplní fantastickými zážitky. A přesně takovou aktivitou je laser game! Nejenže vaše tělo zaplesá, protože činnost, která je s ní spojená, vyžaduje i mnoho vaší energie a tělesné zdatnosti, ale hlavně si užijete zaručenou legraci a vydaná energie se vám mnohonásobně vrátí. Slyšíte-li o tomto druhu sportu ve spojení s dokonalou zábavou poprvé, věřte, že jeho vyzkoušení stojí za to a okamžitě si ho zamilujete.

Skutečnost jako na obrazovce

Od malička jste milovníkem science fiction filmů, takže na vašem pomyslném seznamu těch nejlepších snímků Hvězdné války jednoznačně zaujímají nejvyšší příčku. Toužili jste vždy po tom, že se stanete jednou z jejich hlavních postav, a jako ony si vyzkoušíte světelné meče a budete válčit s jinými hrdiny? My vám nabízíme perfektní variantu, ve které je však filmové plátno nahrazeno labyrintem, v němž budete pomyslně válčit proti svým přátelům pomocí laserových paprsků. Hvězdnou atmosféru tomu dozajista přidá i zbraň, jejímž paprskem budete své přátele pronásledovat anebo speciální výbava, kterou si na sebe nasadíte. Staňte se tak na chvilku svým oblíbeným hrdinou z obrazovky!Skalní příznivce čeká odměna
Uchvátí-li vás laser game Praha natolik, že si do volného času mezi svými povinnostmi budete plánovat návštěvy u nás, nižší cena za vstup vás rozhodně nemine. Díky speciální kartě, na níž u nás dostanete za každou hru razítko, získáte po čtvrté hře, další zdarma. Nemyslíte tedy, že stojí za to se ponořit do víru této fantastické a osvědčené zábavy?

Rubriky
Nakupování

Reklama je důležitou součástí obchodu

Určitě to všichni znáte. Sedíte například v pojišťovně nebo v nějaké telekomunikační kanceláři, abyste si něco zařídili. A všichni tyto společnosti mají společného to, že mají všude vyobrazeno logo své firmy. Ať už mluvíme o pracovních věcech, sešitech, papírkách na stole či reklamních propiskách s potiskem. Chceme alespoň tu propisku na památku!

jednání - věci

Reklamní věci s potiskem se využívají jak pro své zaměstnance, tak i jako obdarování svých klientů a nabírání klientů budoucích. Většinou jsou zabaleny do dárkových taštiček, které obsahují nějakou pochutinu nebo alkohol, sešit, propisku a někdy i reklamní textil (tričko, košile, čepice a podobné). Nový zaměstnanci naopak tyto věci většinou dostávají po absolvování úvodního školení zaměstnanců. Je to na jednu stranu bráno jako poděkování a na druhou stranu jako přijmutí člověka do své firmy jako jednoho z nich. Takže se může říct, že se jedná o takové stvrzovací gesto od svého nadřízeného. Každá větší společnosti tyto reklamní věci má a snaží se upoutat i širší veřejnost. Pro malé firmy je zase tato metoda jako startovací čára. Potřebují, aby se firma zviditelnila, takže reklama na menších věcech za zanedbatelné peníze je číslo jedna. Proč taky ne? Každého potěší, když dostane něco zdarma a pokud je to užitková věcička o to lépe.

více propisek

Reklamní předměty jsou vždy pravou volbou pro začínající podnik, ale také podniky s pověstí si tímto projevem náklonosti můžou docenit svých stálých zaměstnanců a poděkovat sponzorům. V maličkostech jsou vidět krásná gesta.

Pokud firma mění například logo společnosti nebo celý název společnosti, je dobré tyto věci propagovat právě tímto stylem. Lidé si Vás poté spíše zapamatují. Pokud to uvidí jak u sebe, tak i u svého okolí, můžete si být jistí tím, že Vaše jméno jen tak někdo nedokáže zapomenout. Uvidíte sami.

Rubriky
Nakupování

Dárky pro lidi, které zase tolik neznáme

Vymyslet originální dárek jak pro muže, tak pro ženu, dá mnohdy zabrat nejednomu z nás. Navíc pokud člověka neznáme natolik dobře, abychom ho obdarovali něčím, co se ho přímo dotýká. Často tak končí dárky u bonboniér nebo kytic, popřípadě láhví s alkoholem. Na tom ovšem není nic špatného, pokud kupujeme kvalitní věci. A pokud nemáte žádný pořádný nápad co člověku, který vám není úplně nejbližší, ale je to váš známý nebo kamarád, máme pro vás pár typů, čím byste ho mohli potěšit.

bonboniéra

Pokud víte, že má oslavenec rád sladké, nebojte se koupit nějakou čokoládu nebo bonboniéru. Zapomeňte ale na obyčejné čokolády ze supermarketů. Zkuste navštívit čokoládovnu nebo nějaký specializovaný obchod, popřípadě prozkoumejte internet. Určitě narazíte na neobvyklé příchutě a krásné balení kvalitních čokolád, které zaručeně překvapí a určitě potěší. Je totiž v lidské povaze ochutnávat výborné a neobvyklé věci.

Další dárek, kterým nikdy nezklamete, pokud není oslavenec abstinent je láhev nějakého dobrého alkoholu. Pokud chcete opět překvapit, sáhněte taktéž po něčem neobvyklém. Zkuste se podívat po nějaké kvalitní whiskey nebo například pálence Gourmetspirits Lihovarek. Neobvyklý alkohol obdarovaný určitě ocení, pokud bude patřičně kvalitní. Vy sami byste byli také určitě raději za láhev něčeho kvalitního, než za obyčejný rum ze samoobsluhy.

dárek

Určitě také nezklamete poukazem do restaurace nebo na wellness. Volte ho v hodnotě min. 1000,- Kč nebo přímo na určité procedury či hlavní chody. Spousta podniků nabízí přímo různé balíčky pro dvě osoby. Osoba, které tento dárek dáte, může vzít kohokoliv sebou. Odpočine si, zrelaxuje se a určitě bude za tento typ dárku vděčný.

V neposlední řadě, pokud člověka opravdu neznáte natolik dobře, abyste si troufli mu cokoliv kupovat, můžete darovat peníze. Je jen na vás, jakou finanční částku zvolíte, protože každý z nás má jiné finanční možnosti. Zkuste ale místo obyčejné obálky zvolit nějaký originálnější způsob.

Rubriky
Nakupování

Nač chodit do hospody?

Jsou lidé, kteří prostě nedají na pivo dopustit a kteří zároveň, jak už se stalo dávno tradicí, upřednostňují točené pivo před lahvovým, o tom plastovém už ani nemluvě. Jenže ti, kdo nedají na točené pivo dopustit, to mají v posledních letech pořád těžší a těžší. Plné hospody, ve kterých se kdysi točila desítka za dvě padesát, už jsou dávno minulostí, a dnes aby byl člověk pomalu zbohatlíkem, když si chce někam do hospody zajít. A to aby si ještě odbíhal na cigaretu před hospodu, pokud mu tedy vrchní věří, že toho takový host nezneužije k útěku bez placení. A ani to není pořád ještě to nejhorší, protože máme doposud v živé paměti i dobu, kdy se do hospod kvůli koronaviru nesmělo vůbec.

luxusní bar

A co má dělat ten, kdo by si rád dal jedno točené, nebo třeba i více točených, ale na hospodu prostě nemá? Nebo by na ni třeba i měl, jenže ho tam třeba manželka nepustí z obavy, aby se tam její choť nedal do party s nějakými pochybnými existencemi?

Jakkoliv by se to dalo považovat za problém, vlastně v tom žádná potíž není. Protože se dnes prodává výčepní technika a všechno další, co je třeba k péči o čepované pivo, a to i včetně náhradních dílů, komukoliv, kdo o to má zájem. A tak si každý může zřídit improvizovanou hospodu třeba i u sebe doma, na chatě, v garáži, prostě kde je libo. A mosazná výčepní hlava a patentované výčepní kohouty T-RETRO Gastroserver učiní iluzi hospody ještě dokonalejší, na rozdíl od laciných atrap pochybného původu, a suché nebo vodní chlazení zajistí kvalitu moku.

pěnící pivo

A tak je stále více těch, kdo mají zkrátka svoji vlastní ‚hospodu‘ jenom sami pro sebe. Protože je to nejen výhodné, ale vlastně i docela pohodlné. Protože kdo by se vlastně někam vláčel, když nemusí, když může mít všechno i doma po ruce?

A nevýhody? Ty jsou tu vlastně jenom dvě. V první řadě ta, že může manželka lehce dohlížet na to, kolik toho její choť vypije, a jednak ta, že tu často přece jenom chybí kamarádi z mokré čtvrti. Protože se nedá počítat s tím, že by nám manželky dovolily tahat si takové otrapy večer co večer domů.

Rubriky
Nakupování

Tyto legíny budete milovat ještě víc

Snad každá z nás má ráda nakupování nového oblečení! Vybíráme bezpochyby takové oblečení, které se nám líbí, jde s módou a především je pohodlné. Každému je však pohodlné zcela něco jiného, což má své výhody. Zejména je to dobré proto, že všichni nechodíme oblékaní stejně a každý máme svůj ojedinělý styl. Některá žena ráda nosí šaty, sukně a pěkné halenky, jiná zase dává přednost tričku a riflím. Skvělé je, že pro každého je tu neomezený a opravdu rozmanitý výběr oblečení, a proto si pokaždé umíme tak skvěle užít nakupování!

tři kalhoty

Kalhoty nosíme všichni, ženy i muži, a zvláště v zimě. Kalhot máme také několik druhů a nejrozšířenější jsou snad mezi všemi rifle. Přiznejme si, že ne každému jsou rifle pohodlné, necítíme se v nich tak, jako když chodíme doma v teplákách. Komu by ale nebyly pohodlné legíny? V nich se totiž můžeme cítit pohodlně stejně tak jako v teplácích a ještě k tomu jsou módní a můžeme je nosit mezi lidi! V tomto mají ženy větší výhodu než muži, protože mohou nosit tolik oblíbené a pohodlné legíny, ve kterých jsou ještě k tomu naprosto neodolatelné! Legíny totiž mohou nosit na doma, na ven, na sport či mezi lidi. Na sport jsou legíny extrémně pohodlné, ale klidně i na spaní!

žena oblečení

Legíny se také skvěle hodí třeba k šatům nebo pod sukni, a tak je můžete nosit i do města. Pokud byste ráda nosila legíny i v zimě, nemusíte zoufat, vyrábí se i zateplené legíny. Existují také různé střihy a samozřejmě barevných provedení, tudíž máte jistotu, že se ty svoje vyberete! Znáte také capri legíny? Jsou to tříčtvrteční legíny, které se hodí na různé příležitosti. Dámské krátké legíny Disstyle.cz si určitě zamilujete, protože v nich vynikne vaše postava a budete se v nich cítit zaručeně pohodlně. Navíc vám skvěle vytvarují postavu a zúží pas. Vybírat můžete z různých barevných provedení a samozřejmě z několika velikostí.