Rubriky
Auto

Auto je důležité

V dnešní době je auto velmi důležité a řekněte mi, kdo by si nepřál mít doma nějaké vlastní auto? Myslím, že auto je v dnešní době velice praktické. Sice vím, že v dnešní době auto také velmi drahé, hlavně tedy jeho provoz. Zkoušeli jste si někdy spočítat, kolik vás auto vyjde třeba na týden? Nebo na měsíc anebo na rok? Myslím, že byste se pěkně divili. Anebo zkoušeli jste si někdy spočítat, kolik peněz byste ušetřili nebo naopak utratili, kdybyste jezdili autobusem nebo chodili pěšky? Myslím, že je opravdu to velký rozdíl. Podle mého názoru je auto je praktické, ale taky nevím, jak by se ostatní lidé dostávali do práce, kdyby neměli auto, a tak raději si říkám, že radši utratím nějaké peníze, než abych byla doma a bez práce. Taky si říkám, že auto je takovou jednou zásobárnou pohody, kdy nemusíte chodit pěšky.

Bez auta bych už být nemohla.

Ten, kdo má auto, tak je na tom velmi výhodně. Může jezdit na výlety anebo kamkoliv se mu zachce. Podle mého názoru, ten, kdo má auto je na tom dobře, protože může jezdit i daleko do práce. Myslím, že kdyby potom někdo přišel náhodou o řidičský průkaz, tak by byl na tom velmi špatně.

Auto je praktické.

A protože jsem taková, která ráda někam jezdí na výlety, tak jsem velmi ráda, že mám vlastní auto. Sice to není nic extra, ale je to vlastní auto. A jsem taky moc ráda, že se o své auto nemusím vůbec s nikým dělit a je jenom moje. Víte, nevím, co bych si počala, kdybych musela jen sedět doma a spoléhat se na autobus. Říkám vám, že kdo má auto, tak si mlže sám sobě gratulovat. Autu se nic nevyrovná a říkám vám, že i když je to drahé, hlavně ten benzin, tak i tak bych se bez auta ani už neobešla. Přiznám se, že jsem na svém autě dost závislá a nestydím se za to. A jak sjet na to vy s autem? Máte ho nebo se spoléháte jenom na autobus nebo jezdíte někdy taxi? To je ale taky dost drahé, záleží to jenom na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup