Ztráta erekce není důvod k panice

Až 80% mužů se někdy s tímto problémem potkalo a čím jsou starší, tím se více ztráta projevuje. Poruchy můžeme rozdělit do několika kategorií a stupňů. Co se týká typů, patří mezi ně omezení schopnosti erekce. Není to nic závažného a je spojeno s dlouhou předehrou. Čím více stárnete, tím vám může dosažení erekce trvat delší dobu. Dalším typem je nedostatečné ztopoření. Posledním typem jsou potíže s udržení erekce. Vyskytuje se hlavně u mladších mužů vlivem stresu a špatné psychiky.

běh

Pokud se setkáváte s psychickými příčinami, je nutné je řešit. Za nejčastější příčinu se považuje nejistota a strach ze selhání. Bývá nejvíce na začátku sexuálního života nebo s novou partnerkou. Opravdu se nesmíte bát, jinak z toho časem vznikne opravdu závažný problém. Je velmi důležité (pokud se to tedy týká nové partnerky) si o tom společně promluvit, i když vám to je trapné a cítíte se velmi pod psa. Společně byste měli řešit všechny problémy, i tyhle. Pokud nebudete dostatečně vzrušení a penis nebude dostatečně prokrven, může vám erekce znovu opadnout.

ponurá

U těch fyzických příčin, pokud je vám nad padesát let, měli byste vyhledat pomoc lékaře, protože poukazuje na jiné choroby. Velmi rizikové jsou například faktory jako vysoký krevní tlak, obezita nebo nadměrné pití alkoholu či kouření. Jednou z věcí, která erekci ovlivňuje, jsou hormony. Pokud kolísají, vzniká problém právě v této podobě.

banán

Jestli se jedná o ojedinělý problém, není nutná návštěva lékaře, pokud ale cítíte, že je erekce méně kvalitní bylo by velmi dobré vyhledat lékařskou pomoc. Není to nic nenormálního, takže se určitě nestyďte a stud přesuňte na úplně poslední místo. Vaše zdraví je přece vždy na prvním místě, ať už se jedná o cokoliv.
Pokud byste se chtěli dozvědět více, neváhejte navštívit .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup