Rubriky
Peníze

V čem je výjimečná americká hypotéka?

Máte nějaké speciální přání? Potřebujete k jeho realizaci peníze? Omezují vás běžné hypotéky?
V tom případě byste měli věnovat pozornost americké hypotéce FAHD, která je jiná a v mnoha ohledech lepší.
Americká půjčka se od ostatních úvěrů liší především v tom, že není nijak omezena účelem, ke kterému ji můžete využít. Běžné typy úvěrů jsou účelové, což znamená, že je můžete použít pouze na financování nějakého konkrétního účelu, který je přesně vymezen. Na nic jiného peníze není možné využít. Naopak bezúčelový úvěr můžete použít, na co jen chcete a nikdo se vás na to nebude ptát, ani to posléze nebudete muset nijak doložit. A to může být velká výhoda pro vás.

tisíce dolarů v bankovkách

Nadto, mnoho různých plánů byste ani jiným způsobem financovat nemohli, protože zkrátka neexistuje takový úvěr, jehož účelu by vaše plány vyhověly.
Ovšem za tuto výhodu přece jen něco zaplatíte. Americké půjčky mají vyšší úrok než běžné účelové úvěry, který je daní za to, že vám poskytovatel půjčky vychází vstříc.
Pro americké hypotéky je typické ručení nemovitostí.
Jestliže pomýšlíte na vysoký úvěr, pak vám nezbývá, než zvolit jako záruku opravdu hodnotnou nemovitost. Platí, že můžete získat úvěr až do výše sedmdesáti procent aktuální tržní ceny nemovitosti, kterou se za úvěr zaručíte. Je tedy jasné, že pokud zvolíte nějaký cenný majetek, kterým může být například výrobní areál vaší firmy anebo rodinná vila, tak můžete získat opravdu mnoho peněz. Naopak v situaci, kdy máte na výběr, a stačí vám jen malá částka, bude lepší, když budete ručit nějakým méně hodnotným majetkem, jako je třeba zahradní chata anebo garáž. Ovšem k ručení nemusíte používat pouze stavby, ale zvolit můžete třeba i pozemek.

pajdulák s nabídkou balíčků bankovek

A kdyby se vám náhodou stalo, že žádný vhodný majetek nemáte, můžete se obrátit na ochotného, a zároveň majetného spoluručitele, který vám svým majetkem vypomůže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup