Rubriky
Nakupování

S tenisem může začít každý

Oblíbená hra

Na sportovních kanálech ji můžete vidět velmi často, protože ve světě je velmi rozšířená a oblíbená. Jak jistě víte, tak na největších soutěžích se točí velké peníze, ale samozřejmě dostat se na ně není nic jednoduchého. Pravidla hry nejsou nijak složitá, ovšem umět dobře hrát a přemýšlet už tak snadné není. Rozhodně to není hra pouze pro profesionály, protože ji můžeme hrát jen tak pro zábavu s přáteli či dětmi.

hráč tenisu

Samozřejmě základem je mít k tomu vhodnou plochu, přičemž hřiště musí mít správný povrch a rozměry. Třeba přes internet si můžete najít, kde se ve vašem okolí kurty nachází. Provozovatel většinou na svých stránkách mívá vyvěšeny hodiny, kdy si můžeme kurz pronajmout, za kolik a třeba i pravidla. Jestliže se tomuto sportu chcete aktivně věnovat, tak je výhodné začít již od nízkého věku a mít dobrého trenéra. Takový koníček něco stojí, ale pokud na něj chodíme rádi a baví nás, tak není co řešit. Postupem času se budeme stále zlepšovat a dosahovat vyšších sportovních výsledků.

Vybavení

Začít můžeme u oblečení, protože zejména přes léto jsou teploty dost vysoké, takže se při hraní pořádně zapotíme. Proto je vhodné mít na hraní vhodné oblečení, ve kterém se budeme cítit dobře a jakmile pojedeme domů, tak se převlečeme do svého běžného. Takové tenisové kraťasy mívají velké kapsy, aby se do nich vlezli míčky. Oblečení je potřeba doplnit i o dobré boty. Avšak nejdůležitějším předmětem je tenisová raketa.

rakety s míčky

S ní totiž během celé hry pracujeme, takže má velký vliv na naše výsledky. Prodávají se různé provedení, aby si každý mohl vybrat takový produkt, s kterým se mu bude dobře hrát. Pro začátečníky je lepši větší provedení, ale profesionálové využívají menší, které zajistí lepši přesnost a sílu. Příkladem je tenisová raketa Babolat Sportoaza.cz. Ta se právě zaměřuje na přesnost i při větší vzdálenosti. I přes její dobré vlastnosti se prodává za dobrou cenu, takže to může být sportovní vybavení přesně pro Vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup