Návštěva zubaře může být i bezbolestná

Pobyt u zubaře má většina lidí zafixovaný s bolestí a někteří tak silně že se snaží pobyt v ordinaci zubního lékaře omezit. Není to rozumné řešení, protože zanedbaná péče o chrup přináší mnoho potíží, což je koneckonců obecně známá věc. Zubní lékař může pomoci nejen od zubního kazu, ale pomůže řešit zubní kámen nebo pigmentace zubů. Pokud zubní lékař tento druh služeb nenabízí zašle nás do ordinace dentální hygieny, kde se specializují na předcházení těmto problémům, naučí tam správné technice čištění zubů a pomocí ultrazvuku nebo čistící pasty odstraní nečistoty. Jedná se o bezbolestnou proceduru.
hezké zuby
Bez prevence ani krok
Mnoho zubařů se shoduje na tom, že není ani tak důležitá zubní pasta jako správná technika čištění zubů. Důležité je při čištění zubů myslet i na dásně a při ústní hygieně čistit i je. Pokud máme v ústech zuby moudrosti i na ty je nutné myslet, k jejich čištění se hodí speciální miniaturní kartáčky, které jsou z dostání v lékárnách ale i někteří zubní lékaři je standardně nabízí k prodeji. Pro důkladné vyčištění mezizubních prostor je možné použít jednak zubní nit nebo mezizubní kartáček.

Zubní pasta na míru
Jak již bylo řečeno zubní pasta je pouze doplněk, ale může mnohé ovlivnit. Na výběr je velká škála od klasických zubních past až po pasty, které pomáhají při krvácení dásní nebo citlivých zubech.

Babská rada nad zlato
Rad na to, jak mít zářivě bílé zuby je několik. Jednou z nich je třeba využití kokosového oleje, který se převaluje v ústech a potom vyplivne. Prý to pomáhá jednak jako prevence zubního kazu tak to má údajně bělící účinek.
 zubař s úsměvem
Když se ani přes všechna opatření nedaří udržet zdravé zuby bez skvrn a nežádoucího zabarvení je skvělé že můžeme navštívit zubaře a pořešit tento problém s ním. Je důležité nenechat problémy narůst do obludných rozměrů ale řešit včas.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup