Rubriky
Nakupování

Krásné prádlo pro sebevědomou ženu – to je Victoria’s secret

Americká značka spodního prádla byla založena již v roce 1977 v San Francisku překvapivě mužem – Royem Raymondem. Zajímalo by Vás, zda je název firmy pojmenován po nějaké významné slečně či paní Victorii? Není. Název je odvozen od architektonického typu obchodů, které byly původně ve viktoriánském stylu. Značka je jednou z nejznámějších, co se spodního prádla pro ženy týče. V současné době se značka zaměřuje i na parfémy, plavky a sportovní oblečení.
spodní prádlo v obchodě
V sortimentu zboží této věhlasné značky naleznete hlavně podprsenky a kalhotky několika střihů, velikostí, potisků, materiálů a barev. Dále pak si můžete vybrat z různých doplňků od kosmetických taštiček po batohy, pantofle či kabelky. V nabídce nechybí ani parfémované vody a další kosmetické produkty. Pro milovnice sportu má Victoria’s secret také svou kategorii sportovního zboží Victoria Sport – jedná se převážně o funkční sportovní podprsenky, legíny, tílka a doplňky. Podružnou značkou je i PINK – roztomilejší verze spodního prádla, převážně v sytých barvách růžové a dalších pastelových tónech.
Každoročně se koná velkolepá show Victoria’s secret fashion show, která přitáhne spoustu pozornosti jednak kvůli krásným modelkám, které zná celý svět, tak i kvůli nádherné výpravě a kostýmům, na kterých se pracuje celý rok, a modelkám jsou chystány na míru.
nákup podprsenky


Kde lze nakoupit zboží Victoria’s secret?


Bohužel pro české zákaznice, kamenný obchod Victoria’s secret je pouze na letišti v Praze a to jen malý. Nenabízí tak široký sortiment, jako pobočky jinde v Evropě. Nicméně není třeba smutnit, krásné prádlo a doplňky této značky lze bez problémů objednat na internetových stránkách této značky. Stránky sice pouze v angličtině, ale částky za zboží Vám systém automaticky přepočítá na české koruny. Jen je potřeba počítat s další částkou za dopravu zboží – pohybuje se cca kolem 400 – 500 Kč.
Osobně doporučuji využít slev a různých akcí, které jsou stále. Vyplatí se to, obzvláště pokud nabízejí dopravu zdarma při nákupu nad určitou částku. Ideálně pokud se domluvíte s kamarádkou a zboží si objednáte společně. Zboží zaplatíte online kartou přes internet a zvolíte typ dopravy. Celní poplatek již bude zahrnut v celkové kalkulaci. Zboží Vám doručí společnost DHL do několika dnů.
Pokud máte přeci jen obavy z nákupu na oficiálních stránkách, existuje i celkem dost českých e-shopů, které také nabízejí sortiment této značky. Zaplatíte běžné poštovné, ale pozor – výběr je omezený.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup