Rubriky
Nakupování

Dámské sluneční brýle

Sluneční svit potřebujeme ke své existenci na naší planetě, ale když zpoza mraků vyjde sluníčko, bývají jeho paprsky tak ostré, až nás oslňují. Naštěstí si můžeme pořídit sluneční brýle, které náš zrak dostatečně ochrání. Sluneční brýle dámské luxbryle.cz nejsou jen praktickou pomůckou k ochraně očí před slunečním zářením, ale také nezbytným doplňkem. Každá slečna či žena se chce líbit tak nějak už od přírody a zároveň se při tom cítit dobře.

polarizační brýle

Při výběru slunečních brýlí se zaměřte na tři hlavní věci. Tou první je, aby se vám brýle jednoduše líbily. Nedejte na názory ostatních a nenuťte se do něčeho, v čem byste se necítila ve své kůži a nakonec by brýle ležely bez povšimnutí doma. Tím druhým a neméně důležitým kritériem je tvar brýlí, ten zvolte podle typu svého obličeje. Na kulatý obličej se doporučují hranatější obroučky, na obličej s výraznými lícními kostmi spíše oválnější, a pokud jste majiteli obličeje oválného, tak vám gratulujeme, protože si můžete dovolit nosit jakýkoli tvar brýlí a budete v nich vypadat fantasticky. A do třetice si vyberte brýle dle příležitosti.

sportovnější typ brýlí

Sportovní na váš kondiční běh? Elegantní pro sváteční událost? Na běžné nošení? Nebo chcete brýlemi každého upoutat? Fantazii se meze nekladou a o brýlích to platí dvojnásob. Vybírejte pečlivě, budete je nosit na obličeji, který je ze všech částí těla nejvíce vidět. A nezapomeňte, že mohou i změnit výraz vašeho obličeje a to především pokud jsou veliké a překrývají vám obočí. A kde sehnat kvalitní brýle za rozumnou cenu? Zabrouzdejte na na náš web, kde najdete takové, o kterých jste snila a nebudete litovat. Najdete zde klasické brýle i neokoukané „designovky“ všemožných barev. Všechny brýle v nabídce jsou se skvělým UV filtrem 400, jaký spolehlivě ochrání vaše oči. Pokud jste řidička, jistě oceníte i polarizační brýle, které zmírňují oslnění z odlesků a odrazů (například mokrá komunikace, napadlý sníh a podobně).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup