Rubriky
Business

Chcete si v zimě vyrazit někam na dovolenou a zalyžovat si? Máme pro vás super nabídku!

Minulý rok jsem přemýšlela kam vyrazit o prázdninách na lyže s nějakým dobrým ubytováním. Našla jsem ubytování Červená Voda a okolí a nikdy bych neměnila! Proto doporučuji navštívit tuto krásnou lokalitu každému, kdo hledá nějaké kvalitní ubytování, stravu, a hlavně lyžování na více dní. Krom toho je tam překrásná příroda a tento výlet můžete zakončit také moc příjemnou turistikou. Buková hora je horský areál pro letní a zimní pobyt v Orlických horách. Její vrchol je 686 m.n.m. a nachází se v Českém středohoří, 4 km východně od Malého Března.

sjezdovka Buková Hora

Nabízíme nejmodernější čtyřsedačkovou lanovku. Zde si můžete zajít na oběd do skvělé restaurace, dále je k dispozici půjčovna se servisem, výuka lyžování a snowboardingu. Součástí jsou nádherné výhledy do zasněžené krajiny, také jsou k dispozici horské koloběžky, což jen tak někde nenajdete! Nebo skvělá jízda na horských tříkolových kárách. U nás v Hlinsku sice je sjezdovka, ale horské tříkolové káry, nebo horské koloběžky zde nikdy nenajdete! V letním období nabízíme širokou škálu elektrokol, pumptrack – což je nějaká dráha- prostor který je určený pro různé skoky na kole, koloběžkách, atd, dále pak nabízíme například různé horské káry- což jsou tříkolky se kterými se jezdí po trávě, ale také třeba disk Golf- což je trefování disku do koše na co nejmenší počet bodů. Na tomto areálu nabízíme apartmány 4 variant!!

sjezdovka

Ubytování v okolí-

Penzion Skála
Tento penzion poskytuje ubytování pro 6+2 klienty ve 4 větších apartmánech a v jednom menším apartmánu (pro 2+2 klienty). Je určen pro ty, kteří chtějí mít maximální soukromí, neposkytuje stravování.

Chata Bukovka
nabízíme 2 apartmány pro max. 20 osob, moderně vybavená chata, která je rozdělena na dvě části- Fun a Relax. tyto apartmány mají také společný gril. Apartmá Relax – má domácí finskou saunu pro pět osob s odpočívárnou. Apartmá Fun – prostorová herna s pingpongovým stolem, televizí a v herně – herní konzole. Každý apartmán má 4 ložnice, tři koupelny, dostatečně velký obývací pokoj a vybavená kuchyň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup