Rubriky
Životní styl

Aby z toho něco měly

Nejenom muži to mají v oblasti sexu nejednou nelehké, ne-li přímo těžké. Ani u žen nebývá vždy situace až tak docela růžová.
I ženy se občas dokážou zaručeně vzrušit na nejvyšší míru, když jim manžel odklepne popel z cigarety na koberec, když tento neumyje nádobí, nechá oblečení povalovat na podlaze a případně ho tam nechá na zemi válet, aniž by se z něj dokonce předem vysvlékl, ale vzrušení z chvil strávených v loži lásky ne a ne dosáhnout.

l=ky

Je to tu k zlosti a tu k pláči, ale je tomu zkrátka tak. A pokud už taková doba nastane, jsou tu vlastně jen tři možnosti, jak dál.

  1. Smířit se s tím, že lepší už to nebude.
  2. Doufat, že jednou bude zase líp.
  3. Pořídit si Lovegru.

Že vám pojem Lovegra nic neříká?
Je-li tomu tak, jste buď ženy, jimž byl osud nakloněn příznivě, nebo naopak ty, jimž příznivě nakloněn nebyl. Tedy buď ty, jež v posteli žádnou ‚výpomoc‘ nepotřebují, nebo ty, jež dosud ke své škodě tento prostředek nepoznaly, ač by se jim hodil.
Lovegra je totiž lék ze skupiny nazývané inhibitory fosfodiesterázy typu 5. Neboli prostředek, jenž dokáže při odpovídajícím sexuálním vzrušení uvolňovat hladká svalová vlákna kontrolující přítok krve do vagíny, čímž se zvyšuje prokrvení zmíněného orgánu a vzrůstá schopnost dosáhnout orgasmu. Jde tedy o něco, co slouží k léčbě žen s poruchami erekce, tedy těm majícím trable s impotencí, se stavem, kdy nemohou během sexuálního vzrušení dosáhnout orgasmu.

pilulky

Je pochopitelně nad slunce jasné, že tento přípravek není vhodný pro každou z našich drahých poloviček. Nelze ho používat (stejně jako je tomu u všech léků) ve chvíli, kdy je dotyčná alergická na některou z jeho složek, nelze ho kombinovat s některými jinými léčivy nebo užívat při některých konkrétně vyjmenovaných nemocech. A – na což se tu jaksi ‚zapomnělo‘ – by neměl být tento raději podáván ani nymfomankám v zájmu jejich manželů.

Ovšem chlapi by neměli na existenci Lovegry zase až tak docela spoléhat. Protože tato sice pomáhá s navozením orgasmu, ale jen tehdy, když dojde k sexuálnímu dráždění. Nelze se tak sebrat a jít do hospody s tím, že to za nás mužské ona pilule zvládne. Musíme tomu i sami aspoň trochu napomoci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup