Rubriky
Zahrada a dům

Základem jsou přípravky, na které je spolehnutí

Údržba bazénové vody se může zdát jednoduchou záležitostí, ale jde vlastně tak trochu o alchymii. K tomu, aby voda ve Vašem bazénu byla vhodná ke koupání po celou koupací sezónu je zapotřebí se o ni opravdu pravidelně starat a dodávat jí všechno potřebné. Neustále ji zbavovat všech nečistot a to nejen těch viditelných lidským okem.

dítě v nafukovacím kruhu
Základem pro péči o bazénovou vodu je chlor. My https://eshop.techneco.eu/Chlornan-sodny Vám nabízíme tento přípravek v jeho základní podobě, která je využívána mezi majiteli jak menších bazénů, tak samozřejmě i majiteli velkých veřejných koupališť již po několik desetiletí. Jde o tekutý přípravek bazénové chemie, který se rychle a snadno postará o všechny bakterie a mikroby, kteří by mohli způsobovat nejrůznější problémy a znečištění Vaší bazénové vody.
kluci se koupou
Chlornan sodný je samozřejmě jednosložkovým přípravkem bazénové chemie a proto je nutné, pokud začnete bazénovou vodu ošetřovat tímto prostředkem, abyste si pořídili ještě další přípravky bazénové chemie, které se postarají o další problémy, které by mohly ve Vašem koupacím zařízení nastat v průběhu koupací sezóny.
Tak například je velmi důležité pravidelně kontrolovat kvalitu vody za pomocí bazénových testerů. Dále je přímo nutností sledovat PH vody, protože je zodpovědné i za správnou funkci chlorových přípravků, proto je důležité jej udržovat v rovnováze. Pokud máte tvrdou vodu, nesmíte zapomínat také na změkčovač vody, aby Váš bazén neobrostl vápenatými usazeninami. A v neposlední řadě je dobrým pomocníkem také algicid, který můžete do vody dodávat preventivně proti řasám.
A jak již bylo řečeno, všechny tato přípravky a ještě mnohem více najdete u nás na jednom místě a to v obrovském výběru. A nabízíme Vám nejen přípravky bazénové chemie, ale také velkou spoustu pomocníků z řad bazénového příslušenství, které jistě také při péči o Váš bazén oceníte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup