Rubriky
Nakupování

Padání vlasů u mužů

Padání vlasů je z jistého hlediska zcela normální a přirozené. Během dne nám může vypadnout až stovka vlasů aniž bychom o tom věděli. Problém nastává, když za vypadlé vlasy nové nenarůstají. Padání vlasů u mužů je způsobeno více vlivy. Dědičnost je jednou z nich. Tudíž pokud Váš otec měl kouty, vy je nejspíš budete mít také a nic s tím nenaděláte. Další příčinou může být nerovnováha hormonů. Vlasová cibulka je citlivá na poměr testosteronu v těle a pokud je ho přemíra pak vlasy vypadávají a nové již nenarostou. Vysoká hladina testosteronu totiž ničí vlasové kořínky. Zajímavostí je, že vlasový váček neodumírá, ale zůstává, ale zůstává v pokožce v neaktivním stavu a neporušen. Vlasy začínají vypadávat mužům mezi 20 a 30 rokem, kdy je u nich hladina testosteronu nejvyšší.

muž

Možnou příčinou padání vlasů může být i autoimunitní onemocnění. Vlastní imunita jedince začne napadat vlasové cibulky a vlasy tak začnou hojně vypadávat, v nejhorších případech mohou vypadat vlasy všechny.

Pro řešení potíží s vypadáváním vlasů je dobré dodržovat správnou životosprávu. Jíst potravu bohatou na vitamíny a minerály. Jedním z nejdůležitějších je zinek, který pomáhá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky, nehtů a celkové imunity. Je zajímavé, že většinou kuřáci mají nedostatek zinku v těle.

spokojený muž

Existují účinné kapsle na přírodní bázi, které pomohou v udržení normálního stav hladiny hormonů a dodají tělu potřebné minerály. Tyto kapsle obsahují pravé plody serenoa repens. Tyto plody užívali domorodci již v dávných dobách v lidovém léčitelství k léčbě prostaty, neplodnosti a při poruchách menstruačního cyklu u žen. Jedná se o čistě přírodní produkt. Je v něm obsažen zinek, selen, vitamín E, kyselina lipoová a lykopen. Serenoa repens působí na tělo tak, aby nedocházelo k přeměně testosteronu na DHT. DHT je na vině tomu, že dochází k vypadávání vlasů, ale naopak vzniká výrazné ochlupení na místech, kde je nežádoucí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup