Rubriky
Business

Levné stěhování Praha může proběhnout v poklidu

Levné stěhování Praha s profesionály vám usnadní spoustu starostí, ovšem něco přece jen musíte zvládnout sami.

Nejhorší je chaos

Kdysi mezi lidmi koloval vtip, že inteligent si se zmatkem poradí, zatímco pořádek je jen pro hlupáky, ovšem ve skutečnosti je to pouze známkou vlastní neschopnosti. Každý zmatek a chaos zbytečně bere energii a pak se jí nedostává tam, kde ji nejvíce potřebujeme. Může to skončit i velice nepříjemně, např. úrazem nebo onemocněním, věnujte tedy pečlivé přípravě náležitou pozornost.

stěhovací kamiony

Doklady, klíče, peníze, mobil – to vše mějte pohromadě na jednom místě, nejlépe v příručním zavazadle. Ideální je větší ledvinka nebo batůžek, abyste měli volné ruce a mohli pružně reagovat na vzniklé situace, kdy je třeba něco přenést, poponést atd. Nepraktické jsou naopak kabelky či tašky přes rameno, které při takové příležitosti někam odložíte a pak je nemůžete najít.

Zavazadlo pro první den – ať už se stěhujete sami, nebo si vyžádáte pomoc profesionálů, musíte mít k dispozici pro první den nebo dva dny po nastěhování to nejdůležitější pro přežití – hygienické potřeby, lůžkoviny, oděv pro nocleh a na převlečení, dokumenty k předání bytu a samozřejmě nějakou alespoň základní svačinu a láhev s minerálkou. Pro děti pochopitelně i jejich nejoblíbenější hračky, pro domácí mazlíčky krmivo a stelivo s toaletou.

stěhovací dodávka

Parkovací místo a uzavírky – na toto se často zapomíná v návalu všech povinností a důsledky pak mohou být velmi nepříjemné. Zjistěte si včas případné uzavírky, objížďky a podobné plánované dopravní akce, abyste nebyli nemile překvapeni. To samé platí pro příjezd stěhovacího vozu a jeho zaparkování před domem. Nejvíce potíží očekávejte v Praze, zvláště tam je žádoucí oslovit s prosbou o výjimku odbor dopravy na příslušném městském obvodě, a také mějte na paměti, že úředníci mají třicetidenní lhůtu na vyřízení vaší žádosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup