Láska a vztahy: tajemství šťastného manželství podle vědců.

Podle výzkumu amerických a britských psychologů existuje přesný návod, jak mít bezchybné a šťastné manželství. Ptáte se, jaký je tedy recept?

Vlastně úplně jednoduchý:
–          Úplně stačí, abyste desetkrát za týden vyslovili své vyznání své partnerce, velice často se líbat a minimálně třikrát do měsíce byste si spolu měli vyrazit na rande, což platí hlavně pro rodiče, kteří mají doma minimálně jedno dítě do deseti let věku.

–          Jako další vědci zdůrazňují, že je nutné minimálně desetkrát do měsíce absolvovat se svou partnerkou dlouhý rozhovor na vážné společné téma.
–          Měli byste sdílet minimálně jeden koníček, kterému byste se měli věnovat alespoň jednou měsíčně, ideálně jednou za čtrnáct dní.

–          Jednou za měsíc byste si měli udělat hezký společný víkend, ideálně mimo město, ale stačí i dlouhá procházka nebo výlet v neděli odpoledne.
–          Alespoň jednou ročně byste si měli sami dva vyjet na dovolenou. Sedmkrát do týdne byste se měli mazlit a vyměňovat si něžnosti, sex mít dvakrát týdně a minimálně jednou za den si vyměnit komplimenty.
–          Třikrát do měsíce byste se měli vášnivě pohádat a stejně vášnivě se usmířit.
–          Jednou za čtrnáct dní byste měli strávit večer každý sám se svými přáteli, jednou týdně společně se společnými přáteli.

Vědci také říkají, že pokud si vaše manželka pořád na něco stěžuje, měli byste víc pracovat a méně času trávit doma. Podle vědců je nutné, abyste v práci trávil minimálně padesát hodin týdně.

A pokud nejste ani tak zatím šťastní, rozmyslete si, zda chcete potomky. Britský výzkum prokázal, že rodiny, které nemají děti, jsou mnohem šťastnější a vydrží spolu mnohem déle.

Rozhodně byste si také měli vzít atraktivní manželku. Vědci tvrdí, že pokud má manželka skvělý charakter, smysl pro humor, je bystrá a inteligentní, znamená to, že nebudete v manželství šťastný. Proto si raději pořiďte krásnou a bezcharakterní ženu, budete prý mnohem šťastnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup