Rubriky
Nakupování

Dárky pro lidi, které zase tolik neznáme

Vymyslet originální dárek jak pro muže, tak pro ženu, dá mnohdy zabrat nejednomu z nás. Navíc pokud člověka neznáme natolik dobře, abychom ho obdarovali něčím, co se ho přímo dotýká. Často tak končí dárky u bonboniér nebo kytic, popřípadě láhví s alkoholem. Na tom ovšem není nic špatného, pokud kupujeme kvalitní věci. A pokud nemáte žádný pořádný nápad co člověku, který vám není úplně nejbližší, ale je to váš známý nebo kamarád, máme pro vás pár typů, čím byste ho mohli potěšit.

bonboniéra

Pokud víte, že má oslavenec rád sladké, nebojte se koupit nějakou čokoládu nebo bonboniéru. Zapomeňte ale na obyčejné čokolády ze supermarketů. Zkuste navštívit čokoládovnu nebo nějaký specializovaný obchod, popřípadě prozkoumejte internet. Určitě narazíte na neobvyklé příchutě a krásné balení kvalitních čokolád, které zaručeně překvapí a určitě potěší. Je totiž v lidské povaze ochutnávat výborné a neobvyklé věci.

Další dárek, kterým nikdy nezklamete, pokud není oslavenec abstinent je láhev nějakého dobrého alkoholu. Pokud chcete opět překvapit, sáhněte taktéž po něčem neobvyklém. Zkuste se podívat po nějaké kvalitní whiskey nebo například pálence Gourmetspirits Lihovarek. Neobvyklý alkohol obdarovaný určitě ocení, pokud bude patřičně kvalitní. Vy sami byste byli také určitě raději za láhev něčeho kvalitního, než za obyčejný rum ze samoobsluhy.

dárek

Určitě také nezklamete poukazem do restaurace nebo na wellness. Volte ho v hodnotě min. 1000,- Kč nebo přímo na určité procedury či hlavní chody. Spousta podniků nabízí přímo různé balíčky pro dvě osoby. Osoba, které tento dárek dáte, může vzít kohokoliv sebou. Odpočine si, zrelaxuje se a určitě bude za tento typ dárku vděčný.

V neposlední řadě, pokud člověka opravdu neznáte natolik dobře, abyste si troufli mu cokoliv kupovat, můžete darovat peníze. Je jen na vás, jakou finanční částku zvolíte, protože každý z nás má jiné finanční možnosti. Zkuste ale místo obyčejné obálky zvolit nějaký originálnější způsob.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup